שלום אורח

מזל טוב קורס און ליין ראשון בפסנתר בעברית מלאה

עד היום כל מי שרצה ללמוד פסנתר ואפילו רק מונחים בסיסיים היה צריך לחפש מקורות זרים (שיעורי און ליין באנגלית) או ללכת פיזית לשיעור נגינה.  וכולנו יודעים  הרי שזה הדבר היחיד שהפריע לך לנגן עד היום נכון??? הרי הכל טוב ויפה עד שאתה צריך לעשות מעשה.

את האמת! לכמה זמן דחית את הדבר הזה שאתה חייב לעשות?! כמה זמן אתה צריך לתלות את המדף ההוא שנפל או להתקשר לזה מהעבודה  הרי דחיינות כרונית  זו מחלה שכולנו סובלים ממנה. אנחנו לא נתאמץ אפילו פסיק מעבר למה שחייבים. למזלך לימוד פסנתר הוא ממש לא מה שחשבת. אתה לא חייב להתחיל ממוסיקה קלאסית ותתפלא אתה גם לא תקבל מכות עם סרגל עץ על קצות האצבעות במידה ולא תצליח לנגן טוב בפעם הראשונה.

תכיר את רונית הורביץ, בסדרת שיעורים קצרים ומגניבים רונית מצליחה להעביר את הידע הבסיסי הנדרש כדי להתחיל לנגן.
אתה אולי לא תצא מזה מוצרט אבל היי סוף סוף תבין מה זו אוקטבה ומה עושים הקלידים השחורים בפסנתר (רמז בפסנתר בניגוד למילקי השחורים הם דווקא למעלה … )

סדרת השיעורים מתאימה לכל מי שרוצה להתחיל לנגן אבל לא יודע היכן מתחילים. הסדרה נותנת גם נקודת פתיחה טובה להורים שרוצים לבדוק אם התכשיט שלהם מתחבר לכלי הגדול והמאובק שיושב להם בסלון.
כל שיעור הוא באורך של מספר דקות וכך תוכל להתרכז בדברים שאתה צריך ללמוד ולדעת ולדלג על מה שאתה כבר יודע.

נו מה ?! אתה עוד כאן?!

לשעורים של רונית לחץ כאן.

נ.ב. מעבר לשיעורי התיאוריה רונית גם מלמדת איך לנגן שירי חגים. לסדרת שירי החגים

כתבות נוספות

מוסיקה בקיקסטארטר: ה-Artiphon – גאדג'ט או כלי נגינה חדש ומרגש?

כמה זמן לוקח ללמוד לנגן שירים בגיטרה?

לא פעם תלמידים מתחילים שואלים: "כמה זמן לוקח ללמוד לנגן בגיטרה?". השאלה בפני עצמה מובנת, אבל לא תמיד התלמיד מבין עד כמה הדבר תלוי בו!

מה לומדים בשיעורי פיתוח קול?

אני צריכה לדעת תווים בשביל ללמוד פיתוח קול? אני צריך רקע מוסיקלי? יש לימודי פיתוח קול שהם לא קלאסי או ג'אז? התשובות לכך ועוד ממש כאן..!

דלג אל תוכן העמוד
הגעת לתפריט הנגישות, לחץ ENTER על מנת לדלג על התפריט.