שלום אורח

שירים של ציון ברוך

ציון ברוך

אודות ציון ברוך:
ציון ברוך (נולד ב-25 באוקטובר 1979), הוא בדרן ושחקן ישראלי, חבר שלישיית מה קשור.
ציון ברוך נולד ברמלה, בנם של חנה וחיים ברוך. אביו היה נגר. את שירותו הצבאי השלים במחנה צריפין כספר.[דרוש מקור] במהלך שירותו הצבאי החל להופיע במופעי סטנד אפ יחד עם אסי ישראלוף ושלום מיכאלשווילי. השם "מה קשור" נבחר בהצעתה של אמו של ברוך.[דרוש מקור]
בשנת 2000 העלו יחד את מופע הבידור "מה קשור?". בשנת 2001 החלה השלישייה להופיע בתוכנית הטלוויזיה של אלי יצפאן, "יצפאן", בערוץ 3. בשנת 2002 הופיעו עם מערכוניהם בעונתה האחרונה של תוכנית הבידור "רק בישראל", לצד אורנה בנאי וארז טל בערוץ 2, וזכו לחשיפה משמעותית.
ב-2003 השתתף ברוך בסרט הטלוויזיה של דני סירקין "הללויה" לצדם של הבדרנים טל פרידמן ואורי גוטליב. ב-2004 התארח במספר פרקים בתוכנית הטלוויזיה של רשת "החיים זה לא הכל". באותה שנה השתתף בסרטו של אסי דיין, "הבשורה על פי אלוהים". ב-2005 השתתף בתוכנית הטלוויזיה "היכל התרבות" ובסרט "החשוד האחרון".
ב-2005 השתתף בסרטים "הבועה" ו"גיבורים קטנים". בנוסף לכך הוא דיבב גם בפרסומות יחד עם חברו אסי ישראלוף וגם דיבב את דמותו של אליוט הצבי ב"חברים על הכוונת". ב-2007 השתתף בסדרות "הכל דבש" ו"הבורר" ובסדרת הטלוויזיה "הישראלים".
בשנת 2011 עלתה הסדרה "עם סגולה" שבו השתתף יחד עם אסי ישראלוף ושלום מיכאלשווילי. ב2010 השתתף בתפקיד אורח בסרט הקולנוע המצליח זוהי סדום, ובשנת 2011 השתתף בסרט הקולנוע הפנטזיה הגדולה של סימיקו הקטן בתפקיד ראשי.
בדצמבר 2012 החל להשתתף יחד עם חברי השלישייה בתוכנית הסאטירה "בובה של מדינה" בערוץ 10.
במהלך העשור הראשון של המאה ה-21 ניהל מערכות יחסים מתוקשרות עם הדוגמנית לינור אברג'יל, מגישת הטלוויזיה קרין מגריזו, והדוגמנית אסתי גינזבורג.
ברוך הוא צייר חובב. בפברואר 2012 נמכר ציור שלו באירוע התרמה ב-50 אלף ש"ח.[דרוש מקור]
נכון לאוגוסט 2013 ברוך הוא בן זוגה של משתתפת האח הגדול יאנה יוסף.

להמשך קריאה...

שירים של ציון ברוך

מספר שירים באתר: 1

דלג אל תוכן העמוד
הגעת לתפריט הנגישות, לחץ ENTER על מנת לדלג על התפריט.