שלום אורח

שירים של רגב הוד

רגב הוד

אודות רגב הוד:
רגב הוד (נולד בשם רגב יהודה ב־11 במאי 1980) הוא זמר ים-תיכוני ישראלי.
רגב הוד נולד ברחובות כבן זקונים למשפחה בת שני בנים ושתי בנות. הוד התחיל את קריירת הזמרה כבר בגיל 12 כאשר שימש כסולן ראשי במקהלת בית הספר. כמו כן שיחק הוד כדורגל בקבוצת מכבי שעריים. כשרונו התגלה לראשונה על ידי אלון צדוק, שלימים הפך לאמרגנו ומנהלו האישי.
בזמן שירותו הצבאי הוציא הוד את אלבום הבכורה שלו, "עד השקיעה האחרונה" בשנת 1999. האלבום מכר כ-10,000 עותקים. לאחר שנתיים, בשנת 2001, הוציא את אלבומו השני, "בעקבותייך" בהוצאת הד ארצי. את האלבום הפיק מיקי גבריאלוב, אשר כתב והלחין 5 שירים ממנו ואף ביצע איתו דואט בשיר "מותק אל תלכי". שירים נוספים באלבום היו "איתך" ו"אין מחיר לאהבה".
פריצתו המשמעותית של הוד הייתה בשנת 2003, כאשר יצא הסינגל מאלבומו השלישי "התינשאי לי". השיר זכה להצלחה גדולה במצעדי הפזמונים, והקליפ שצולם לו שודר רבות בערוץ 24. בשנת 2004 יצא אלבומו הרביעי אשר כלל את "התינשאי לי", בנוסף ל"יד האלוהים", "שש בש", "ראי שעל הקיר" וגרסת כיסוי לשיר "חורף 73", אשר בוצע במקור על ידי להקת חינוך מיוחד. האלבום זכה להצלחה גדולה, ומכר 20,000 עותקים.
בשנת 2005 הוציא הוד את אלבומו הרביעי, "אני לא מלך", שמכר כעבור חודש כ-20,000 עותקים. באלבום זה שיתף הוד פעולה עם מספר אמנים ממשפחת תאקט, וכתב מחצית מהשירים.
הוד הגיש את התוכנית היומית "בכפיים" עם הזמר עידן יניב בערוץ 24.
כיום מופיע הוד בחתונות ואירועים פרטיים בכל רחבי הארץ מדי ערב כמו כן מופיע רגב הוד גם בחו"ל.
לקראת סוף שנת 2009 הוציא את הסינגל "את לי האור" ובתחילת חודש מרץ 2010 הוציא סינגל שני "הראש משתגע" ולאחר מכן את "בואי אליי". בחודש מאי הוציא לאור סינגל נוסף בשם "יותר מדי שנים" בתזמון מיוחד לקראת מופע הבכורה שלו שיתקיים בהיכל התרבות בחודש יוני. . השיר היה במקומות הראשונים בהשמעות ברדיו ובהורדות בסלולר, וזכה ליותר משני מיליון צפיות באתר יוטיוב תוך שלושה חודשים.
ב 8 ביוני 2010 הופיע רגב הוד בפעם הראשונה בהיכל התרבות ת"א, שם אירח את הזמרת רינת בר האחראית למספר להיטים של רגב: "בתלם אוהבים", "בואי תגידי" ו"מדהימה אותי". בנוסף שרו יחד את הדואט "חולם על הירח" אשר ביצעו יחד בשנת 2006. המופע הוגדר מוצלח, כאשר כל הכרטיסים אזלו מראש.
ב 1 באוגוסט 2010 הוציא את השיר "רק אלוהים יודע" שהוא כתב בעצמו ללחן בולגרייווני (מקורו הבולגרי שר על ידי קמילה - KAMELIA -והוא נקרא KAK DA TE ZABRAVQ. מקורו היווני ממנו נלקח הבולגרי שר על ידי נטליה מוורוג'יאניNatalia Mavrogianni והוא נקרא AneksartisiaΑνεξαρτησία ובאנגלית - Big Desire דהיינו 'תאוה גדולה'). ב-25 בינואר הוציא את השיר "תגידי מי" שהוא כתב ללחן של נאור סינואני. בגיל 31 וכשמאחוריו הופעה בהיכל התרבות מוציא רגב הוד את אלבומו החדש והשביעי "מרגיש בטוח", בו הוא שותף לראשונה גם ביצירה עם חמישה טקסטים פרי עטו ולחן אחד. מהאלבום יצאו עד כה הלהיטים "שר לך", "תגידי מי", "היופי שלך", שיצר דודו אהרון, "רק אלוהים יודע", "יותר מדי שנים", "את לי האור" , "הראש משתגע",ו-"בואי אליי".
באוקטובר 2012 נישא הוד לבת זוגו, הלן הנדי. ביולי 2013 נולדה לזוג בת בכורה.

להמשך קריאה...

שירים של רגב הוד

מספר שירים באתר: 4

דלג אל תוכן העמוד
הגעת לתפריט הנגישות, לחץ ENTER על מנת לדלג על התפריט.