שלום אורח

Blog Archives

עופרי אליעז

אני כבר 19 שנים מתרגשת לראות את התלמידים שלי מגיעים לתוצאות. אני מאמינה שלכל אחד יש את הזכות לשיר ולהביע את עצמו ואת קולו. אני מלמדת על פי השיטה הייחודית של ג"ואן קובין-מורתם של ליזה מינלי וכוכבי ברודווי רבים. אני עוסקת גם בתרפיה במוזיקה וקול ומביאה את הידע והגישה מהתחום הזה- אל שיעורי פיתוח הקול האישי. השיעורים מקנים: נשימה סרעפתית. שירה ללא אימוץ הגרון. פיתוח שמיעה. פתרון בעיות ווקאליות .דיקציה. יישום בכל סגנונות המוזיקה,קל עד קלאסי קל. ניתן לשלב לימודי תאוריה פיתוח שמיעה ואלתור קולי. מימוש הפוטנציאל הקולי באופן טבעי – מביא לתוצאות מהירות בשטח.

נמרוד שוורץ

אני פסנתרן מקצועי ומורה מנוסה לנגינת מוסיקה קלאסית בפסנתר. תרצו ללמוד ממני את כל מה שאני יודע? הגיעו לשיעור נסיון בחינם!

שמי נמרוד שוורץ. אני פסנתרן קלאסי, בוגר התיכון הישראלי למדעים ואומנויות במגמה להצטיינות במוסיקה קלאסית וקונסרבטוריון הסדנה. זכיתי במלגת לימודים מטעם קרן התרבות אמריקה-ישראל ללימודי נגינת מוסיקה קלאסית בפסנתר, ובצה"ל שירתי במעמד של מוסיקאי מצטיין כקלידן בלהקת הרב״ץ. כיום, אני סטודנט לתואר ראשון בנגינת מוסיקה קלאסית בפסנתר בביה״ס למוזיקה ע״ש בוכמן-מהטה (אונ׳ ת"א).
בשיעורים ננגן מהצעד הראשון, נתנסה בהפקת צליל, נפתח את השמיעה, נשפר את הטכניקה ואת יכולת ההבעה המוסיקלית, נלמד לקרוא תווים ונתעמק בתיאוריה ובהרמוניה. השיעורים מתאימים לכל הגילאים והרמות תוך שימת דגש על כישוריהם ומטרותיהם של כל תלמיד ותלמידה. השיעורים מועברים במקצועיות, במסירות ובאווירה מעודדת. אשמח ללמדכם, נמרוד.

ברק קביליו

מורה לגיטרה בעל נסיון עשיר כנגן וכמורה. שיעורי גיטרה בכל הסגנונות מג'אז וקלאסי ועד מטאל ורגאיי, לפי השירים שאתם אוהבים!
שיעורי הגיטרה יתקיימו במרכז העיר או בבית התלמיד בתיאום, שיטה מוכחת ועובדת, שיעורים כיפיים באווירה טובה.

מיכאל

לימוד גיטרה ומפוחית כחוויה ובכיף
מטרת הלימוד ליצור חווית נגינה חופשית וללוות בכיף כל השירים

שיר אזולאי

מורה לגיטרה לבנות בירושלים, אזור קטמונים, בית הכרם והסביבה. ישנה אפשרות להגיע לבית התלמידה.
מורה מנוסה עם ניסיון של המון שנים בנגינה על גיטרה קלאסית אקוסטית וחשמלית. מלמדת עם סבלנות, יחס אישי ובקצב של התלמידה.
בואו בשמחה:)

אלעד קליין

שיעורי גיטרה לתלמידים מתחילים,
מגיע עד לבית התלמיד ומביא את כל החומר הדרוש. צריך רק גיטרה ומוטיבציה.
לפרטים נוספים צרו קשר.
אלעד

עופרי אליעז

השיטה הייחודית של ג"ואן קובין-מורתם של ליזה מינלי וכוכבי ברודווי רבים-מאפשרת לממש את הפוטנציאל הקולי באופן טבעי ומביאה לתוצאות מהירות בשטח.אני בעלת תואר ראשון במוסיקה מ: Mannes School of music, Jazz Performance, NYC ותואר שני בתראפיה במוסיקה מ: New York University,NYC,USA ( התמקדות בשימוש בקול בתראפיה ).שני התארים מוכרים ע"י משרד החינוך והתרבות.חברה באיגוד הישראלי לתראפיה ע"י יצירה והבעה: יה"ת.
השיעורים מקנים:
נשימה סרעפתית
שירה ללא אימוץ הגרון.
פיתוח מוסיקאליות ושמיעה.
מימוש הפוטנציאל הווקאלי הטבעי.
פתרון בעיות ווקאליות.
דיקציה.
יישום בכל סגנונות המוסיקה, קל עד קלאסי קל.
ניתן לשלב לימודי תאוריה, פתוח שמיעה ואלתור קולי.
פרטים נוספים:
השיעור מחולק ל- 3 חלקים:
1. תרגילי נשימה
2. תרגילים קוליים
3. עבודה על שיר ( בדרך כלל שיר שהתלמיד מבקש)
תרגילי הנשימה מחזקים את הסרעפת והבטן התחתונה ומאפשרים תמיכה בזמן שירה.
התרגילים הקוליים מחזקים את מיתרי הקול,
מרחיבים את המנעד,
יוצרים חיבור בין הרגיסטר העליון והתחתון,
מאפשרים למצוא גוונים קוליים שונים, ועוד.
עבודה על שיר מאפשרת להוציא אל הפועל את המיומנויות החדשות, בזמן אמת.
המלצות של תלמידים:
אורי | ירושלים ב-14 ליוני 2014
!ממליץ בחום
אני לומד כשנתיים אצל עופרי. התחלתי אצלה מאפס וכיום אני יכול לשיר בביטחון מבלי להצטרד. אפילו המעבר שלה מירושלים לתל אביב לא מנע ממני להמשיך איתה.
יוחאי | ירושלים ב-19 ליוני 2014
!מורה מעולה
הייתי אצל 4 מורים לפיתוח קול ואין מה להשוות לעפרי. יש לה שיטה טובה ומסודרת שפשוט עובדת.
מעיין | ירושלים ב-26 ליוני 2014
עופרי היא מורה מעולה
אני לומדת אצל עופרי שנה והיתקדמתי יותר ממה שהיתקדמתי 3 שנים אצל מורה אחרת יש לה שיטות טובות של למידה ובנוסף לזה היא ממש נחמדה(: אני ממליצה בחום שתילמדו אצלה ורק אצלה!
הילה רבי | ירושלים ב-9 לפברואר 2013
לכל הגולשים, את עפרי הכרתי דרך האתר הזה ואני חייבת להגיד שאני כלכך ברת מזל שמצאתי אותה, היא מורה מדהימה והיא מקדמת אותי המון. אחרי שנתיים וחצי של למידה אצל עפרי ואחרי שעזרה לי לעבור בקלות מבחני קבלה למגמות מוזיקה בירושלים אני יכולה להגיד שהיא ללא ספק מורה מדהימה ואישיות מדהימה אז לכל מי שמחפש מורה לפיתוח קול עפרי היא האופציה הכי טובה שתוכלו למצוא.
רעיה רותם | ירושלים ב-10 לפברואר 2013
אני לומדת אצל עופרי כמעט שנה. עופרי אינה מורתי הראשונה לפיתוח קול, אבל היא הראשונה שאיפשרה לי "להתביית" על הקול הטבעי שלי ולהפיק אותו ללא מאמץ ובטכניקה המאפשרת שליטה והבעה.התקדמתי מהר מאוד ואני ממליצה על עופרי ושיטת הלימוד שלה בחום רב.
גל מילוא | ירושלים ב-6 למאי 2014
אצל עופרי למדתי במשך ה7 חודשים האחרונים. היא המורה השניה לפיתוח קול שלמדתי אצלה, ולאחר שהרגשתי די "תקוע" בהתקדמותי יחד עם המורה הקודמת, אצל עופרי הרגשתי שאני מתקדם מאוד בזמן קצר יחסית. השיטות והטכניקות שלה היו נוחות ומפתחות, ואפשרו לי לעבוד על שירים בסגנונות האהובים עלי: רוק והבי-מטאל. עופרי היא ללא ספק מורה מעולה, נחמדה מאוד ואני ממליץ עליה בחום!
דפנה גבעון-סרנה | ירושלים ב-29 ליוני 2014
!ממליצה בחום
אני לומדת אצל עופרי כשנתיים, נהנית ומרוצה מאוד! מהר מאוד הרגשתי התקדמות רצינית, למדתי לשלוט טוב יותר בקול שלי ולהפיק ממנו הרבה יותר. שיטת הלימוד של עופרי מצוינת וגמישה ויכולה להתאים למגוון רחב של אנשים. חוץ מזה, השיעורים עוברים בכיף ובאווירה טובה. ממליצה בחום.
צליל | ב-15 ליולי 2014
הגעתי לעופרי דרך האתר הזה לפני שלוש שנים בערך ומאז הפסדתי את השיעור השבועי שלנו אולי פעמיים. התרגילים עצמם עזרו לי מאוד, אבל בעיקר עזרו לי הנסיון והידע שעופרי צברה במשך השנים כדי לדעת על מה בכלל אני צריכה לעבוד, מה הסגנון ה המתאים לי ומה הדרך הטובה ביותר להגיע לשם. הדבר הכי חשוב בלימודים של כל אמנות מבחינתי הוא הנסיון של המורה, ומאחורי עופרי יש שנים רבות של שירה, הוראת שירה ועיסוק בתחומים מוזיקליים רבים שאפילו לא ידעתי שיעזרו לי. ממליצה בחום.
הכשרה נוספת:
בניו יורק: לימודי פיתוח קול עם ג'ואן קובין : מורתה של ליזה מינלי וכוכבי ברודווי רבים.
כמו כן למדתי עם מדריכים קוליים דוגמת דיאן אוסטין, ליסה סוקולוב וסלביה נקש שמתמחות בשימוש בקול בטיפול. הם הציגו בפני את האפשרויות והפוטנציאל הטמונים בשימוש בקול האנושי בתראפיה במוזיקה. מורי דרך אלו השפיעו על עבודתי הקולית באופן עמוק .
בישראל: לימודי פיתוח –קול עם חגית גולדברג, תמי קצין ומיצי לוקר.
דיסק שירי לאדינו: "עופרי אליעז- היא יצאה מהים " יצא לחנויות בנובמבר 2004. (NMC )
בימים אלה עובדת על דיסק ובו חומרים אישיים בעברית.
מן העתונות:
" קול דבש"
( חיים אחרים, דצמבר 2004 )
" עופרי אליעז מעניקה ללאדינו מבט אחר , כמעט פרספקטיבת על. מעצבת ( בעזרת המפיק המוזיקלי שי בכר) מזרחיות ים תיכונית מרפרפת , אוריינטלית אך גם קוסמופוליטית, כמו תופרת שמלה אתנית אופטימלית לתריסר שירי לאדינו.התוצאה מרתקת; הלאדינו מקבל טוויסט מפתיע. מרענן ומעניין. "
( עמוס אורן, ידיעות אחרונות, 30-1-05 )
ימים ושעות: אורך השיעור שעה . המועד גמיש.

רותם אסולין

שמי רותם, סטודנט ליצירה רב תחומית באקדמיה למוסיקה בירושלים. נותן שיעורי פסנתר החל מרמת מתחיל ועד לרמות מתקדמות יותר, גם בקלאסי וגם במוסיקה קלה. כמו כן אני מלמד פיתוח שמיעה ותיאוריה למי שמעוניין.
יש לי ניסיון של 4 שנים בלימוד פסנתר וקלידים, כולל בבית הספר "קאנטרי מיוזיק" ברמת השרון.

הילה בן דוד

לקבלת הקורס החינמי של הילה בן דוד "ING & WORK IT$" שילמד אתכם איך להשיג פרנסה במוסיקה כזמרים
יש ללחוץ:

בתכנית הוידאו של "INGERS – Better Way To Do It$" הילה בן דוד חושפת בכל שבוע טיפים עבור זמרים בתחום המוסיקה; זמרים ישראלים, זמרים חדשים ומתחילים, זמרים מנוסים ועוד.
הילה בן דוד משלבת בכל תכנית מספר רעיונות שיעזרו לך להתפרנס מכישורי השירה והזמרה שלך, לשפר ולייעל את האומן שבך וליצור אצלך יותר תנועה ויותר קהל עוקבים.
וכל זה תוך כדי כיף שלא נגמר.

יבגני קמינסקי

בוגר תואר שני בקומפוזיציה מטעם האקדמיה למוזיקה בירושליים ובעל תעודת הוראה. במרכז שיטת ההוראה שלי ניצב תענוג מהעיסוק המוזיקלי והתפתחות כאישיות מוזיקלית יוצרת.